Het ontwerpen van veilige en efficiënte hefoplossingen is soms best een uitdaging. Zeker wanneer ieder product een beetje anders is. Maar met onze ervaring en kennis vinden wij de meest efficiënte en veilige oplossing.
De toren van een windturbine is een goed voorbeeld van een conisch gevormd object. Op de grond is de diameter van de toren veel groter dan bij de top. Ieder element van de toren wijkt steeds een beetje meer af van de voorgaande. Het prefab element bovenaan heeft compleet andere afmetingen dan een element aan de grond. Een machine ontwerpen die in staat is om de complete range te heffen is dan best een uitdaging.
Zorgen voor een veilige en efficiënte hefoplossing voor dit soort situaties is wat ons uniek maakt. Een puzzel om op te lossen. Een zoektocht naar de perfect combinatie van het aantal zuignappen, vorm, afstanden, en instelbaarheid. De op maat gemaakte vacuümheffer die wij hebben ontwikkeld kan ingesteld worden voor alle verschillende vormen van de te heffen producten. Precies zoals gewenst door de klant.
