
Ontkisten 2.0 – Sneller en leuker
Meer effiënt en veiliger ontkisten, heffen en kantelen. Deze vacuümkantelaars optimaliseren de efficiëntie.
Lees verderAerolift vacuüm kantelaar voor het ontkisten, heffen, kantelen en verplaatsen van prefab betonelementen. Het complete handlingsproces wordt uitgevoerd door de operator met een druk op de knop.
De zuignap wordt op het betonelement geplaatst, waarna het vacuüm wordt geactiveerd. Vervolgens start het ontkisten door de vacuüm kantelaar te heffen. Zodra het element uit de kist is kan deze 180 graden worden gedraaid. Draaien gaat volledig onder controle van de operator. In deze situatie is de complete cyclustijd om weer in startpositie te komen minder dan 4 minuten!
De hefoplossing is bedoeld om prefab betonelementen met een grote variatie in afmetingen te handlen. Ze variëren in lengten, breedte en dikte. Om alle betonproducten handlen hebben wij zeven verschillende zuignappen ontwikkeld. Met een snelwisselsysteem gaat het wisselen tussen de verschillende zuignappen eenvoudig en snel.
Product
Meer over de hefoplossing